top of page

WARSZTATY LALKOWE 01-05.05.2019 / 10.00 - 14.00​        

Warsztaty zostaną poprowadzone przez znakomitych artystów lalkarzy 

Jakuba Mieszałę i Klaudię Kręcisz. Wizualne warsztaty lalkowe to niezwykła przygoda, których efekt tworzą lalki stołowe i przedmioty w połączeniu z różnorodnymi mediami optycznymi. Warsztay są adresowany zarówno do najmłodszych widzów jak i dorosłych. 

KLAUDIA KRĘCISZ 

Studentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, absolwentka studia aktorskiego „Art-Play” w Katowicach oraz Uniwersytetu Łódzkiego  na kierunku „Lingwistyka dla biznesu”. Występowała w takich spektaklach jak  „Zbrodnia i kara”, „Jak nie my to kto”, „W rytmie nocy” w reż. Tomasza Owczarka oraz w spektaklach pod patronatem fundacji Form.Art w Łodzi. Od lat śpiewa i tańczy na scenie, uwielbia słuchać muzyki jazzowej oraz oglądać filmy i seriale.  Od zawsze zakochana w teatrze i dobrym jedzeniu.         

JAKUB MIESZAŁA 

Urodzony 25.11.1994 r. w Jeleniej Górze. Student Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie , Filia we Wrocławiu.  W latach 2013-2014 słuchacz Państwowego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu (Skiba) na specjalizacji teatralnej .Od 2011 roku członek Teatru Odnalezionego.   Brał udział w realizacjach tj: „Żywoty Świętych Osiedlowych” , „Odyseja Secound Life”, "Pierwszy raz", "TLEN" . Oprócz zainteresowań teatralnych zajmował się trenowaniem narciarstwa biegowego- były zawodnik MKS Karkonosze.

bottom of page